מציג:

הדרך הכי מהירה, קלה ופשוטה

להפוך תורמים לשותפים

לשבור אחת ולתמיד את תקרת הזכוכית

ולהגדיל את התרומות בעמותה מידי שנה!

השיטה בה אני משתמש כדי להפוך את התורמים שלי למעריצים, ולגייס אותם שוב ושוב לתרום לעמותה, כמעט ללא מאמץ ובעלות סמלית. שיטה שעזרה לי להכפיל את מאזן התרומות כל שנה, בלי לאבד תורמים בדרך.

אני יודע איך זה לעבוד עם תורמים. לא קל למצוא אותם, לרכוש את אמונם, להוציא מהם תרומה בפועל, והכי קשה – לבוא אליהם שוב ולבקש תרומה חדשה.

אם המשפטים הבאים מעוררים אצלך הזדהות:

 • נמאס לי כל יום לחפש תורמים חדשים, ולהסתובב סביב עצמי במירוץ עכברים בלתי פוסק רק כדי לגמור את החודש.
 • קשה לי שתורמים מסננים אותי בטלפון, ומתייחסים אליי כשנורר שרק רוצה את הכסף שלהם שוב ושוב.
 • כואב לראות הוראות קבע מתבטלות או לא מתחדשות, מאנשים שעבדתי כל כך קשה כדי לרתום אותם לפעילות, ואין לי מושג למה זה קורה.
 • מכעיס לגלות שתורמים לא זוכרים אותך בכלל, למרות שהפגישה איתם דווקא הייתה ממש מוצלחת, והם גם תרמו לי בעין יפה.
 

או משפטים כמו:

 • גייסתי עד היום מאות ואלפי תורמים, ועם כל זה עדיין לא הגעתי למצב של תזרים שוטף שמספיק לפעילות.
 • אני מנסה להגיע לכל התורמים, לשמור איתם על קשר רציף, אבל זה נראה לי כמו משימה בלתי אפשרית כשמדובר בכל כך הרבה אנשים, שחלקם בכלל לא מוכרים לי אישית.
 • יש לי רשימות מלאות של תורמים, אבל אין לי מושג מה לעשות איתך ואיך לעורר אותם להמשיך להיות שותפים בפעילות, ולהפוך לתורמים קבועים.
 • אני רוצה לנהל מאגר תורמים מסודר, אבל הייתי רוצה שמישהו יראה לי איך לעשות את זה בצורה מקצועית ואפקטיבית, ובלי להשקיע בזה המון כסף וזמן יקר.

אם ענית כן על אחד מאלה, אז כדאי לך להמשיך לקרוא.

הייתי בדיוק במצב כמו שלך לפני כמה שנים, ואני מבין מצוין את ההרגשה שלך. לא יודע אם זה מנחם אותך, אבל רוב גייסי המשאבים שפגשתי (ומדובר בהמון אנשים) נמצאים גם הם במצב כזה.

אבל היום יש לי הצעה בשבילך שהולכת לשנות לך את מערכת היחסים עם התורמים מהקצה אל הקצה, ולהפוך את המשימה הזאת לפשוטה, קלה, ואפילו אוטומטית!

אנשים חושבים שאני גאון. אז זהו…

הרבה אנשים שאני פוגש בטוחים שאני גאון, או שיש לי שיטות סודיות שאני שומר אצלי.
אז זהו, שזה ממש לא ככה. ההצלחות שאני קוצר היום הן פרי עבודה קשה של הרבה מאוד שנים, שלוו בחוסר וודאות ועם המון נפילות.

הנה לדוגמה הסיפור מאחרי הקלעים של ההצעה שלי:

כשנכנסתי לעמותה אותה אני מנהל כיום, נחשפתי לנתון מטריד: רשימת התורמים כמעט לא גדלה משנה לשנה. אותם שמות, אותם סכומים. אותו מחזור כספי שלא מצליח לשבור את תקרת הזכוכית שלו.
אחרי תחקיר קטן, הבנתי מה הבעיה כאן: גייסי המשאבים של העמותה, למעשה גייסו כל שנה מחדש את , עבור אותן פעילויות! מה שלא השאיר כמובן זמן לגיוס תורמים חדשים בכלל. שאלתי את עצמי: כיצד ייתכן שצריך לעבוד כל כך קשה, , על תורם שכבר תרם לפחות פעם אחת ומכיר היטב (לכאורה) את העמותה ופעילויותיה?

התשובה פשוטה: לא נעשה כל מאמץ לשמור על קשר עם התורמים

במהלך השנה אותם תורמים לא קיבלו דיווחים על הפעילות, ולמעשה – כלל לא פגשו את העמותה או את מי מנציגיה, בשום דרך או אמצעי. כך שמבחינתם הקשר שלהם לעמותה התבטא בתרומה חד פעמית וקבועה מידי שנה.

חלקם אפילו לא ממש ידעו מה נעשה עם הכסף שלהם במהלך השנה שחלפה, והתרומה השנתית נקבעה לפי מצב הרוח שלהם באותו יום. בלי חיבור רגשי, ובלי תחושת שייכות.

החלטתי שאני משנה את התמונה.

היום אני צוחק על עצמי, אבל אז עבדתי ממש כמו חמור. ימים שלימים ישבתי וכתבתי לתורמים מה חדש בעמותה, מה עשינו עם הכסף, וכמה אנשים השתנו להם החיים בזכות התרומה שהם נתנו.

עשיתי את זה בצורה ידנית, מייל אחרי מייל!

זה היה קשה מאוד, פיזית וגם נפשית. לא היה לי מושג האם מישהו בכלל פותח את המייל, קורא אותו, והאם יש בכלל טעם להמשיך עם זה.

 

אבל אז התחלתי לקבל תגובות.

מתברר שלא מעט תורמים נהנו מאוד לקבל את המיילים ששלחתי, קראו אותם בשקיקה, ושמחו לקבל עדכון ממה שקורה בעמותה. חלקם אף נתנו לי מיילים של חברים ובני משפחה כדי שאעדכן גם אותם.

 יתירה מכך: גייסי המשאבים החמיאו לי בטירוף על כך שהתורמים שהם חוזרים אליהם ממש בקיאים במה שקורה בעמותה, ואפילו “מצטטים את מה ששלחת להם במייל”… וכמובן – הרבה יותר קל לבקש מהם תרומה חוזרת, ולפעמים אפילו רק שיחת טלפון הייתה מספיקה, והצ’ק כבר הגיע בדואר.

ואז זה קרה: התמוטטתי.

מספר התורמים הלך וגדל, ומשימת “עדכון התורמים” הפכה להיות קשה יותר, ולקחה ממני המון המון זמן כל חודש. זה הגיע למצב בו כבר לא היה לי כח לבוא למשרד, וממש התחלתי לשנוא את העבודה שלי.

הבנתי שאני חייב למצוא פתרון למצב הזה, משהו שיהפוך את כל תהליך שימור התורמים למשהו מערכתי (system) ושלא ידרוש ממני יותר מכמה שעות בחודש.

התחלתי ללמוד את הנושא של תוכנות דיוור. מאוד חששתי שברגע שאעבור לשלוח הכל מתוכנה, זה כבר לא ייראה אישי, וזה יוריד המון מהערך. הרי כל הרעיון כאן היה לשמור על קשר אישי עם התורמים בעצמי, ולא איזה רובוט ששולח את המכתבים במקומי.

ואכן, החששות שלי התממשו.

שלחתי את המייל הראשון עם התוכנה, ומעט מאוד פתחו אותו. גם תגובות לא הגיעו. וזה ממש תסכל אותי. כבר חשבתי שאין ברירה, ואיאלץ לחזור לעבודה המפרכת של שליחה ידנית.

רגע לפני שאני מחליט לעזוב הכל, התחלתי ללמוד על נושא השיווק במייל. קראתי ולמדתי מהאנשים הכי טובים בעולם בתחום השיווק העסקי, ותרגמתי הכל לעולם העמותות.

הבנתי כמה טעויות עשיתי. דברים שכלפי חוץ לא היה לי סיכוי להבחין בהם, כי הכל היה נראה מושלם. טיפים ושיטות שיווקיות שגרמו לי לדפוק את הראש בקיר – איך לא חשבתי על זה בעצמי.

וזה היה פשוט מדהים. רק התחלתי ליישם, והתוצאות השתפרו במיידי. אנשים פתחו את המיילים באחוזים מטורפים (הכי נמוך שלי עד היום היה 33% אחוזי פתיחה, כאשר רוב המשווקים במייל לא מגרדים את ה-15%…), וכמעט מחציתם גם הגיבו לי בחזרה, ושמחו לקבל את המייל האישי ממני, כשאין להם מושג שהכל נשלח מהרובוט של התוכנה. 

נתוני הפתיחה של המיילים שלי בעסק: הכי נמוך היה 33%!

עם הזמן, יותר ויותר אנשים פנו אליי שאלמד אותם

מנהלי עמותות, גייסי משאבים, ואפילו כמה אנשי עסקים שרצו להבין איך הם יכולים לשפר את מערך הדיוור שלהם, ולהפוך אותו למנוע צמיחה של העמותה.

ומה שיפה הוא – שמה שעבד לי, עבד גם להם באותה מידה.

כמה חודשים אחרי הם סיפרו לי על עלייה מטורפת באחוזי התרומות, וכיצד הקשר עם התורמים שלהם התחזק בזכות השיטות שלימדתי.

הנה לדוגמה מה שכתב לי גיל, גייס משאבים במוסד לנוער בסיכון:

אחרי לימודים וניסיון של מספר שנים בתחום השיווק נכנסתי לתחום הגיוס משאבים. מהר מאוד הבנתי שזה לא אותו דבר, אולי יש דימיון אבל זה עולם שונה. וברוך השם נפגשתי עם זכריה לנדאו שבפגישה איתו קיבלתי כלים פרקטיים לעבודה בתחום הגיוס הרבה מעבר למה שציפיתי לקבל בפגישה אחת. אני בטוח שעוד בהמשך אני יתייעץ איתו עוד הרבה ואני שמח שיש את מי לשאול ולקבל את התשובות הנכונות והפרקטיות בנושא.

גיל רז, מוסדות 'חנוך לנער'

או מה שסיפר לי יהודה, מנהל בית חב”ד בחיפה, שהגיע אליי עם אפס ידע בתחום:

כשאני ניגש לאנשים לבקש תרומה, הם אומרים לי: כן, אני מכיר מצוין את הפעילות שלך! כל הכבוד! בזכות זה תהליך ההתרמה הופך להרבה יותר קל ופשוט.

יהודה גינזבורג, מנהל בית חב"ד בחיפה

זה מה שקרה לאנשים שלמדו ממני:

 • התורמים שלהם מעודכנים בכל מה שקורה בעמותה, וממש מעריצים אותם על כל הפעילות שהם עושים, ושמחים להיות שותפים בעשייה.
 • היקף התרומות בעמותה שלהם עלה משמעותית, בעקבות ההצלחה בשימור התורמים הישנים, והפיכתם לתורמים שחוזרים שוב ושוב.
 • תזרים העמותה שלהם הפך ליציב יותר, הודות לתורמים הקבועים שממשיכים להכניס לעמותה כסף כל שנה מחדש.
 • יש להם יותר זמן פנוי לגיוס תורמים חדשים, מאחר והקשר הקבוע עם התורמים נעשה כמעט בצורה אוטומטית, וזה גוזל מהם שעתיים בחודש לכל היותר.
 • והכי חשוב: יש להם רוגע נפשי, הלחץ הכלכלי כבר לא מטריד אותם בלילה, והם גם יכולים להרשות לעצמם הרבה יותר זמן לבילוי עם המשפחה והילדים.
 

אז איפה בא לך להיות?

אם כבר רץ לך בראש מה יתאפשר לך לעשות עם הידע המטורף שאני הולך לתת לך, אז כנראה שיש כבר התאמה בינך לבין הקורס החדש שלי, שקראתי לו בשם הנוצץ “להפוך את התורמים למעריצים”, כי זה בדיוק מה שאלמד אותך לעשות:

 • להפסיק להיות “שנורר” ולהפוך למנהל אימפריה חברתית שראוי להערצה
 • לגרום לתורמים להתפעל כל חודש מחדש מהפעילות שלך, ולשאול אותך שוב ושוב כיצד הם יכולים לקחת בזה חלק.
 • להפוך את התורמים לשותפים מלאים בעשייה ובפעילות לאורך כל השנה, ולנעול להם כל אפשרות להתחמק מלהמשיך להיות חלק ממעגל התורמים שלך.
 • לייצר מערכת אינטרנטית ואוטומטית שמסייעת לך לשמור על קשר עם התורמים, לקבל סטטיסטיקות מדויקות על רמת הפעילות שלהם, ולהבין בכל רגע נתון מה ואיך צריך לשפר בשיווק של העמותה שלך.
 

והכי טוב: כל זה קורה אצלך בבית או במשרד

הקורס שלי נגיש מכל מקום בעולם (למעט מקומות בהם אין אינטרנט, אם יש עוד מקומות כאלו בכלל), וכל מה שצריך הוא מחשב / טאבלט / סמארטפון על מנת לצפות בו.

הקורס מונה מעל 20 שיעורים בני רבע שעה כל אחד, בהם אני אלמד אותך מאפס כיצד ליצור מערכת דיוור מושלמת ומקצועית עבור שימור הקשר עם התורמים שלך.

בנוסף, גם אהיה זמין במייל כדי לעזור לך ליישם את הקורס בצורה הכי אפקטיבית שאפשר, כי עם ידע לא הולכים למכולת – חייבים ליישם.

זה מה שאלמד אותך בקורס:

וזה עוד לא הכל.

כדי להבטיח ששום דבר לא עוצר אותך מליישם את כל מה שאני מלמד, החלטתי (בינתיים רק עבור המחזור הראשון של הקורס) להוסיף את הבונוסים הבאים:

בונוס #1

וובינר (שידור חי)
 • בו אענה לך על כל השאלות, ואחדד את החומר הנלמד

בונוס #2

משוב אישי
 • אני בעצמי אבדוק את הניוזלטר שלך, ואתן לך משוב

בונוס #3

397 ש"ח מתנה
 • לרכישת אחד מהשירותים / מוצרים שלי
מוגבל ל-10 הראשונים

בקיצור, יש לי פה

841 ש"ח במתנה עבורך!

וכן, אלו מחירים אמיתיים שאנשים משלמים על השירותים הללו.

לא נעים לי להרוס את ההתלהבות, אבל כמה זה הולך לעלות לי?

 אציג לך הכל בצורה מסודרת:

עלות ההשקעה בקורס

אז כן, הקורס לא בחינם 🙂
האמת, שאחרי כל ההשקעה שלי בתכנים, ובהתחשב בתוצאות המטורפות שהקורס שלי יכול לתת לכם, המחיר שאני הולך לתמחר את הקורס הוא 2,997 ש”ח + מע”מ בלבד.
המחיר הזה הוא עדיין זול משמעותית מול כמות התוכן והערך שאני נותן כאן בקורס.
הנחה למחזור 1.0! בגלל שזה המחזור הראשון של הקורס, ובגלל האמון שאני מקבל ממך, אני גובה עכשיו רק 397 ש”ח + מע”מ בלבד, כולל כל הבונוסים למעלה. מחיר מצחיק שלא יחזור על עצמו.

עלות רכישות מערכת דיוור

באופן אישי אני ממליץ בקורס, וגם מדגים את השימוש במערכת של חברת רב-מסר. בעיניי היא החברה המובילה בישראל, ובפרט לעמותות.

החודשיים הראשונים הם חינם – הטבה לתלמידים שלי. לאחר מכן המחיר הוא החל מ-90 ש”ח לחודש, בהתאם לשימוש ולמספר המנויים במערכת.

זמן השקעה בלימוד הקורס

בניגוד לקורסים אחרים, הקורס הנוכחי פתוח כולו מתחילתו. כך שמהרגע הראשון ניתן להתחיל ללמוד ולהתקדם בקצב שלך.

ההמלצה שלי היא לראות כל יום 2 סרטונים, באורך כולל של חצי שעה – ובעיקר ליישם את הסרטון ואת המשימות.

לסיכום:
מחיר הקורס (רק עד סיום ההשקה של המחזור הראשון) הינו 397 ש”ח + מע”מ בלבד!
מערכת הדיוור ניתנת לחודשיים בחינם, כך שאין עלות בזמן הלימוד וההתנסות.

זכריה, למה המחזור הראשון זו הזדמנות כל כך גדולה?

אז ככה: בגלל שזה המחזור הראשון של הקורס, ומן הסתם שעוד אעדכן ואשפר את הקורס, יש לך הזדמנות להיכנס עכשיו לקורס במחיר מוזל משמעותית.

אבל המחיר הוא לא היתרון היחיד. במחזור הזה יהיה לך הרבה יותר זמן שלי, מהסיבה הפשוטה שלא יהיו הרבה תלמידים, וחשוב לי להיות עם אצבע על הדופק ולקבל משוב על הקורס.

זה משהו שלא יחזור על עצמו במחזורים הבאים, כי הזמן שלי מאוד יקר.

רגע, אז בעצם יש כאן סיכון להצטרף בשלב כל כך מוקדם?

לא. אין כאן סיכון. הדבר היחיד שיכול לקרות הוא תיקונים קלים פה ושם שאערוך בתכנים, וכן הוספות של דברים רלוונטיים, בהתאם לדברים שיצוצו מהשטח תוך כדי הקורס.

זו גם אחלה הזדמנות בשבילך לבקש ממני הדרכות נוספות בהתאם לצורך, ואני כמובן אשתדל להיות קשוב ולעשות הכל כדי שהקורס הזה יהיה פשוט מושלם.

טופס הצטרפות לקורס

⇐ כן זכריה, אני רוצה ללמוד איך לייצר מערכת דיוור שתסייע לי לשמור על קשר רציף עם התורמים, בקלות ובמהירות.

⇐ כן, ברור לי שההצלחה שלי תלויה ביישום החומר הנלמד בקורס, ואני רוצה ללמוד ולקבל את הכלים להצלחה ממך!

⇐ כן, אני מחוייב להצלחה שלי, ואעשה הכל כדי להצליח!

⇐ כן, ידוע לי שזה המחזור הראשון, הבנתי במה זה כרוך והגעתי למסקנה שהקורס מתאים לי ואני רוצה להצטרף אליו.

רוצה לשוחח בטלפון? אם לא הסתדרת עם התשלום, או שמשהו כאן לא ברור מספיק – כאן אפשר להשאיר מספר טלפון ואשתדל לחזור בהקדם.

מה אומרים על הקורס שלי?

טוב, זה קורס חדש, אז עדיין אין עליו ביקורות. אבל הנה כמה דברים שאנשים מספרים עליי ועל שאר הקורסים שלי

הקורס השתלם מאוד, היה ברור וניתן היה ליישם מיד!

הקורס השתלם מאוד מבחינה כלכלית.
השתתפתי בקורס אונליין של זכריה לנדאו. למרות שאני מגייסת כספים ועובדת עם קרנות לא מעט שנים נהניתי מאד מהקורס.

היה לקורס מבנה הגיוני, הנושאים היו ברורים והיה קל מאד לקלוט את החומר,  עם מודולים קצרים וברורות. הביצוע הטכני היה מעולה!! ניתן היה ליישם מיד את העצות.

זכריה ענה בשמחה לכל השאלות שלנו, עבר על החומרים הכתובים ושלח הערות והארות, טיפים ומידע נוסף דרך המייל.

הקורס השתלם מבחינה כלכלית לארגון כי כל הצוות נהנה ממנו, בתשלום אחד בלבד.

רותי, עמותת ‘ערוגות’

הקורס תרם לי הכרה משמעותית, הכל מובן בצורה מאוד ברורה

הקורס נפלא, נותן המון דרכים להצלחה. לפני שהגעתי לקורס לא הכרתי את תחום הקרנות הפילנתרופיות. הקורס תרם לי הכרה משמעותית יותר בעולם הקרנות, ואופן הגדרת פרויקטים לצורך הגשתם לקרנות. זכריה מיוחד בהבנתו הברורה ובכוח שלו לבטא ברור את הדברים. הקורס נפלא יכול לתת המון דרכים להצלחה גדולה בהמשך הדרך, בהחלט ממליץ להצטרף.

ישראל גרשנטקורן, עמותת מרחב

קורס מרשים במיוחד, הרגשתי שאתה מוליך אותי יד ביד

סיימתי לאחרונה לצפות בסדרת הקורסים שלך על עבודה עם קרנות , ואני חייב לומר שמדובר בסדרה מרשימה במיוחד. במהלך הצפייה הרגשתי כאילו איזה דוד חכם מוליך אותי יד ביד לאורך כל הדרך, הלא קלה, של גיוס כספים מקרנות. הצלחת לדבר גם אל מי שלא מכיר את העולם הזה (כמוני) ועדיין להגיע לרמה מקצועית גבוהה. יישר כוח.

עדי גרסיאל – כותב תוכן, עורך ראשי עיתון בשבע לשעבר

שאלות נפוצות

האם יהיו אפשרויות נוספות לקנות את הקורס? בהחלט. אך מחיר כזה ובונוסים כאלו לא יחזרו על עצמם. אני נותן את זה רק לאלו שרוכשים עכשיו במחזור הראשון, ולאחר מכן המחיר יעלה והבונוסים ישתנו. ככה זה בחיים, אנשים מצליחנים מחליטים מהר…

מה יקרה אחרי שאשלם על הקורס? מיד אחרי התשלום יישלח אישור רכישה למייל שלך. לאחר מכן, עד 24 שעות אפתח לך חשבון באתר של הקורס, ואשלח לך פרטי גישה. באתר כבר מחכים לך כל הסרטונים והמידע של הקורס. האתר מותאם למובייל, ואפשר לגלוש אליו מהמחשב, מטאבלט או ישירות מהסמארטפון.

ואם אחרי שאתחיל את הקורס, אגלה שהוא לא בשבילי? בגלל שאני כל כך בטוח שהקורס הזה פשוט מעולה, ובגלל שאין לי שום עניין למכור קורסים לכאלו שזה לא מתאים להם – אני נותן אחריות של 30 יום, ומאפשר לקבל החזר מלא. כל מה שצריך זה לפנות אליי במייל ולבקש החזר. אני לא שואל למה, ולא מבקש הסברים. ביקשת החזר בזמן? קיבלת!

לכמה זמן האתר והחומרים יהיו פתוחים לי? כל עוד זה תלוי בי, אני נותן לך גישה נצחית לתכני הקורס. הכל נמצא על האתר שלי, ומאוחסן בשרת שלי, כך שמלבד מקרים נדירים ביותר כמו תקלות רשת וכאלו – לא אמורות להיות בעיות.

אם אצטרך עזרה אישית לגבי התכנים, האם אוכל לקבל? התשובה הרשמית שלי היא לא, מאחר ובמחיר המצחיק הזה של הקורס אני לא יכול להרשות לעצמי גם לתת ייעוץ אישי. בגלל שזה המחזור הראשון, מן הסתם שאהיה יותר קשוב לשמוע ולעזור. אך זה ללא התחייבות. כך שאם תכננת להירשם בשביל ייעוץ אישי ממני, אז לא כדאי.

יש לך עדיין שאלות? משהו לא ברור?

זה המייל שלי: zl@zecharialandau.com – מענה תוך 24 שעות.

רוצה שאחזור אליך טלפונית? כאן משאירים פרטים. ייקח לי כמה ימים, אבל אני בסוף חוזר לכולם.

Powered by WishList Member - Membership Software

ראשי

הרצאות

שיתוף בfacebook
שיתוף בwhatsapp
שיתוף בtelegram
שיתוף בemail

לצרף אותך לניוזלטר השבועי שלי?