חמש דרכים לשפר את פרופיל גיידסטאר של העמותה

תיכף חוגג עשור במגזר השלישי.
ניהלתי פרויקטים, גייסתי המון כסף, כתבתי ערימות של תוכן מעולה, הפקתי מדיה ודיגיטל, והיום אני מנכ”ל עמותה.

למי שרוצה לקרוא אותי, אני כותב כאן בבלוג על גיוס משאבים, הפקת תוכן, יצירת דיגיטל, ניהול זמן, ועוד כל מיני דברים מרתקים, לאו דווקא בסדר הזה.

למי שרוצה גם לשמוע אותי יש את הקורסים הדיגיטליים שלי, ומי שממש מתעקש לראות אותי – מוזמן להזמין אותי אליו להרצאה.

בשעות הפנויות מתפקד כבעל לאשה מדהימה, ואבא ל-3 מפונקים (באשמתי).

 

לאן לשלוח לך את הפוסט הבא?

פוסטים נוספים:

 

אחד הדברים המשפיעים על אדם האם לתרום לעמותה מסוימת, הוא רמת האמון שלו בעמותה, בהתנהלותה ובאנשיה. לצורך כך הקים משרד המשפטים (יחד עם קרן יד הנדיב, ג'וינט ישראל ואנפיטק) את אתר גיידסטאר, המהווה למעשה סוג של אינדקס מפורט מאוד על העמותות והחל"צים בישראל.

 

חלק מהמידע מתעדכן אוטומטית ממשרד המשפטים, כמו מטרות העמותה, אישור ניהול תקין, מייסדי העמותה וכתובת.
חוץ מזה, יש שטחים נוספים הניתנים לעדכון על ידי נציג העמותה, ועל זה אני רוצה להתעכב בפוסט הזה.

 

אם טרם נרשמתם כנציגים של העמותה שלכם, כדאי שתעשו את זה כבר עכשיו. התהליך הינו פשוט מאוד וחינמי, והוא מצריך מילוי טפסים ושליחתם להנהלת האתר. בסיום ההרשמה תקבלו שם משתמש וסיסמה, ותוכלו לערוך את הפרופיל ולהוסיף דברים.

אז מה הם חמשת הדרכים לשפר את פרופיל גיידסטאר של העמותה?

בואו נסתכל רגע על המסך, כיצד מוצגת העמותה שלכם בתוצאות החיפוש:

גיידסטאר

 

לוגו – בצד ימין יש לכם אפשרות להוסיף את הלוגו שלכם. הלוגו מייצג אתכם, ומעניק לכם עדיפות על אותם עמותות בהם הלוגו לא מופיע.

המידות המומלצות הם: רוחב 112 PX, גובה עד 90 PX. מומלץ מאוד להשתמש בקובץ PNG, המעלים את הרקע הלבן ומטמיע את הלוגו ברקע הטבעי של האתר – אך לא חובה.

 

מטרות העמותה – ישנם פעמים בהם העמותה משנה את מטרותיה, או מתמקדת במטרות דומות, אך לא טורחת לשנות את זה מול רשם העמותות. במקרה כזה, עלול התורם הפוטנציאלי לראות מטרות שונות ממה שהוא מחפש, או ממה שהוא שמע על העמותה עליה הוא עורך בירור. 

אז תעשו טובה לעצמכם, בדקו שמטרות העמותה שלכם מעודכנות, ובמידה ולא אז תעדכנו בהקדם את רשם העמותות במטרות העדכניות.

 

תקנון העמותה – למרות שאני מאמין שהרוב הגדול של הגולשים לא באמת קורא את התקנון של העמותה, הפעולה הזאת מומלצת בשביל לקבל את ה-V התכלת בפינה… כל מה שנדרש מכם הוא להעלות במערכת את הקובץ של התקנון.

 

פעילות העמותה – יש לכם כאן במה חשובה לפרסם את מה שאתם עושים. אל תתקמצנו, פרטו בהרחבה על פעילויות העמותה ועל מה שאתם עושים. הוסיפו תמונות וסרטונים במקום המיועד לכך. 

 

קישורים לאתר שלכם – תחת המדור הארגון ברשת, הוסיפו את האתר שלכם, רשתות חברתיות, יוטיוב וקישור ישיר לדף התרומה. אל תתנו לגולשים שהתרשמו מכם לטובה לחפש אתכם בגוגל.

 

נצלו את שאר המקומות – בהם אתם יכולים לכתוב על עצמכם, פרטו על עצמכם, החזון שלכם, צוות העמותה ופרסים שקיבלתם לאורך השנה. קחו בחשבון שהמידע הזה מופיע באתר רשמי של משרד המשפטים, ונצלו את הבמה הזו לטובתכם. אנשים רבים רואים באתר הזה מקור מהימן, ויש לכם אחלה הזדמנות לפר להם קצת יותר על העמותה בנוסף למסמכים הרשמיים.

 

מוזמנים לשים לינק בתגובות לפרופיל הגיידסטאר של העמותה שלכם 🙂 

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב telegram
שלח בטלגרם
שיתוף ב whatsapp
שלח בוואטצאפ
שיתוף ב email
שלח באימייל
שיתוף ב print
שלח להדפסה

2 Responses

Comments are closed.

עוד פוסטים שכתבתי ויכולים לעניין אותך:

הכל מתחיל (או נגמר) עם כותרת טובה

קיבלתי בשבוע שעבר אליי למייל הרבה ניוזלטרים מעמותות שונות אליהן אני רשום ברשימת התפוצה. אני נוהג להירשם לרשימות כאלו, על מנת לראות

גוגל לעמותות: איך זה יכול לעזור לך?

מהרגע שגוגל פרצה אלינו לחיים, די התרגלנו אליה ולשירותים שלה. אנחנו מחפשים בגוגל, משתמשים בתיבת המייל של Gmail, גולשים בדפדפן ה-Chrome, ומתרגמים

מדריך חדש: 13 דרכים לגייס משאבים לעמותה שלך!