המצפן - כתיבת תכנית לגיוס משאבים

מיני-קורס שילמד אותך כיצד להכין תכנית אסטרטגית שנתית לגיוס משאבים בצורה מסודרת ועקבית, ותעזור לך להגדיל את גיוס המשאבים בעמותה שלך.

4 שיעורים

2 שעות

מה לומדים בקורס?

התשובה הנפוצה ביותר לשאלה ״כמה משאבים תרצו לגייס השנה?״ היא – ״כמה שיותר״. מצב כזה בו אין תכנית מסודרת לגיוס משאבים, עם יעדים כמותיים ברורים וניתנים למדידה, הינו מתכונת להישארות תמידית במצב של הישרדות ומירוץ עכברים, וחיפוש תמידי אחר מקור התרומות הבא.

במיני קורס נלמד כיצד להכין תכנית אסטרטגית לגיוס משאבים, המתחשבת במצב הפיננסי הקיים בעמותה (כולל קובץ לבדיקה עצמית), בעלויות גיוס המשאבים, ובמקורות הגיוס הקיימים כיום בעמותה.

בסופו של המיני קורס יהיה לך תכנית שנתית מוסדרת וברורה, שתעזור לך לגייס כספים בצורה מושכלת, מדידה ומכוונת, ותגדיל לך את גיוס המשאבים בעמותה.

 

״הבנתי לעומק את עבודת גיוס המשאבים״

הגעתי לקורס כדי לעשות סדר בגיוס המשאבים שלנו.

קיבלתי בקורס המון כלים, והבנתי יותר לעומק כמה עבודה נדרשת לגיוס משאבים. זה היה רעיון מצוין לקבל מושג גלובלי על אפשרויות הגיוס השונות, ולבחור את מה שמתאים לעמותה שלנו. זכריה היה מאוד סבלני וענה על כל השאלות שלנו.

 

מרים מגנוס, עמותת ״נשמהל׳ה״

 

נגן וידאו

997 ₪

30 יום אחריות מלאה והחזר כספי

הקורס כולל:

סילבוס של הקורס:

השלב הראשון הוא להגדיר בצורה ברורה וכתובה את המצב הרצוי אליו הינך רוצה להגיע בעמותה שלך. נלמד למה זה כל כך חשוב, מה הדרך לשם, ונעבד על מסמך בן 12 שאלות שיסייע לנו להגדיר את החזון שלנו בצורה ברורה.

נלמד על חשיבותה של היציבות הפיננסית בעמותה, וכיצד ניתן לבדוק את מצב היציבות הפיננסית בעמותה שלנו, בעזרת כלי פשוט המצורף לשיעור.

בשיעור הזה נבצע מיפוי של מקורות המימון שלנו כיום בעמותה, ונלמד לקטלג כל מקור מימון בהתאם לקריטריונים ברורים, כך שנוכל לתעדף את מקורות המימון הרווחיים ביותר של העמותה, ולקבל החלטה מושכלת היכן להשקיע יותר משאבים ואנרגיה.

בנוסף נעבר על רשימה של למעלה מ-10 מקורות מימון שונים שיכולים להתאים לעמותה שלך, על מנת להכניס את מה שמתאים לתכנית האסטרטגית.

אחרי שאנחנו יודעים מה נדרש מאיתנו כדי להגיע ליציבות פיננסית בעמותה, ואחרי שביצענו מיפוי ברור של מקורות המימון איתם נרצה לעבוד, עכשיו זה הזמן להוריד את זה לפועל לתכנית כתובה ומדוייקת, עם מטרות מוגדרות ויעדים מדידים וברי השגה.

שאלות נפוצות

אם יש לך תכנית ברורה ומסודרת כיצד לגייס משאבים לעמותה שלך ברמה שנתית, חודשית ויומית – אז הקורס לא בשבילך.

אם אין לך תכנית כזאת, והינך רוצה להתקדם לליגה של הגדולים ולגייס סכומים גדולים יותר ובצורה מסודרת, הקורס הזה בהחלט יעזור לך לעשות את הצעד ולהגיע לשם.

הקורס עצמו אמנם אורך רק כשעתיים, אך המשימות הנלוות יכולות לקחת בין 3-5 שעות נוספות. לאחר כתיבת התכנית, כל מה שנותר הוא פשוט ליישם אותה במהלך השנה, באמצעות הכלים שאני נותן לך כאן בקורס.

מיד לאחר התשלום על הקורס, אשלח לך מייל אוטומטי עם פרטי גישה לאתר הקורס. שם כבר מחכים לך כל התכנים, וניתן להתחיל בלמידה מיידית.

במידה ולא קיבלת פרטי גישה, ניתן להשאיר לי כאן הודעה באתר ואטפל בזה באופן מיידי.

אין צורך, מאחר ויש אחריות ל-30 יום. 

אם מסיבה כלשהי לא הרגשת שהקורס הזה בשבילך, אני מחזיר לך את כל הכסף בלי תנאים ובלי שאלות.

ככה שניתן ממש להיכנס לקורס, ללמוד את התכנים, ולהחליט תוך תקופת האחריות האם זה מתאים לך או לא.

לא. הקורס הוא ללמידה עצמית, ללא ליווי.

אני מסביר את החומר בצורה מאוד ברורה, כך שלרוב אין צורך בליווי אישי שלי.

אם בכל זאת חשוב לך לקבל ליווי ממני, ניתן לרכוש שעות ליווי ושירותים נוספים בתוך אתר הקורס בהתאם לצורך.